Київрада придумала, як назвати безіменну площу на Печерську

Київська міська рада розглянула питання присвоєння ім’я безіменній площі, яка знаходиться на перетині вулиць Леоніда Первомайського і Мечникова в Печерському районі.

Як повідомляє прес-служба Київської міськради, на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків підтримали проект рішення про присвоєння цій площі назви Кловська.

«Велика частина киян, а перш за все місцеві жителі, для позначення цього простору в повсякденному житті використовують назву «Кловська площа». Тому метою прийняття рішення є збереження локальної історичної пам’яті та історичної топоніміки міста Києва», – заявили в Київській міській раді.

В рамках цього об’єкта знаходиться вихід зі станції метро «Кловська», пам’ятний знак жертвам тероризму, а також упорядкований громадський простір. «Назва місцевості походить від слова «клов» – вода, волога. У давні часи тут протікав Кловський струмок, що впадав у річку Либідь», – йдеться в повідомленні.

Раніше у Києві перейменували Курську вулицю.

До цього у Києві перейменували п’ять вулиць та одну площу, а перейменування проспекта Ватутіна скасували. Проти перейменування проспекту в Деснянському районі була створена петиція, яка набрала в результаті більше 10 000 підписів.

загрузка…