Українські прикордонники прокоментували “обстріл” знаку на кордоні з Білоруссю

Українські прикордонники шукають причетних до пошкодження прикордонного знака на кордоні з Білоруссю. Білоруські прикордонники назвали це “обстрілом” з території України.

“З білоруською стороною проведено прикордонно-представницьку зустріч. У ході зустрічі білоруська сторона не вказувала претензій чи звинувачень на адресу українських прикордонників. Пошук причетних до цього осіб триває”, – сказав речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в середу.

Він додав, що пошкоджений знак знайшли прикордонники Луцького загону ДПСУ і відразу ж повідомили в Білорусь та співробітникам поліції.

“Характер пошкодження свідчив про можливе застосування мисливської рушниці. Водночас характер місцевості, болотисто-чагарникова, унеможливлює піший рух осіб в цій місцевості, і ознак перебування осіб у прикордонного знака не виявлено. Однак знак розташований поруч з каналом, що з’єднує озера цієї місцевості, тому не виключається, що пошкодження могли здійснити порушники, які проходили по ньому на човні”, – пояснив речник.