Відео: інженер Рівненської АЕС створив оригінальний електромобіль

Український інженер-атомник створив триколісний двомісний автомобіль з фанерним кузовом і сонячною панеллю на даху.

Інформація про електромобіль з’явилася на YouTube-каналі Рівненської АЕС, інженером якої працює автор проєкту Андрій Буткевич. Робота над автомобілем під назвою МЕМ-01 тривала протягом року. На його створення Буткевича наштовхнув схожий автомобіль, створений в Іспанії. У цьому йому допомагала команда автомобільних майстрів.

Триколісний електромобіль МЕМ-01 побудований з екологічно чистих матеріалів. У салоні можуть розміститися дві людини та вантаж.

Зі слів автора, якщо на пасажирському сидінні нікого немає, в салоні поміститься «два мішки картоплі». При цьому на ньому можна їздити без реєстрації, оскільки потужність двигуна всього 2 к.с. Максимальна швидкість – 35 км/год. МЕМ-01 оснащений сонячною панеллю, камерою заднього виду, системою рекуперації енергії і ручним стояночним гальмом.

Зі слів Буткевича, він використовує електромобіль для поїздок до міста за продуктами. Поки МЕМ-01 існує в одному екземплярі. Надалі команда планує його вдосконалити.

Раніше повідомлялося, що Honda Motor Co. до 2040 року повністю перейде на виробництво електромобілів.

Засновник компанії Tesla Ілон Маск офіційно представив найшвидший серійний електромобіль – Model S Plaid Plus.

Китайський автовиробник GAC готується вивести на ринок електромобіль, у якого батарея буде заряджатися з 0 до 80% всього за вісім хвилин.

загрузка…