Голова Єврокомісії закликає активніше підтримувати “Східне партнерство” (Відео)

Урсула фон дер Ляєн

Загрозу наступу з боку РФ на східні країни вважають цілком імовірною

Європейський Союз планує додаткові інвестиції для країн “Східного партнерства”. Про це заявила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, виступаючи в Європарламенті, передає “5 канал”.

Вона закликає посилити допомогу для країн “Східного партнерства”, до яких входить і Україна. Це сприятиме подальшій інтеграції до Європейського Союзу. А ще нагадала про необхідність створення Європейського оборонного союзу та власних сил швидкого реагування. ЄС прагне посилити обороноздатність через агресивну політику Росії. Загрозу наступу на східні країни вважають цілком імовірною з огляду на анексію Криму, вторгнення на схід України та численні провокації на кордоні з Євросоюзом.

“Ми продовжимо інвестувати в наше партнерство з сусідами, починаючи з залучення у “Східне партнерство” до нового порядку денного для Середземномор’я та пропрацювання відносин із Туреччиною”, – зазначила Урсула фон дер Ляєн.

Нагадаємо, раніше віцепрем’єр-міністерка Ольга Стефанішина заявила, що Росія впливає на рішення країн НАТО щодо України.