Білорусь заявила про обстріл свого прикордонного знака з території України: що кажуть у ДПСУ

Білорусь

Знак, імовірно, пошкодили пострілом з мисливської рушниці

Прикордонний комітет Білорусі заявив, що білоруський прикордонний знак обстріляли з території України.

“Білоруський прикордонний знак обстріляли з території України. Інцидент стався 11 вересня на ділянці Пінського прикордонного загону”, – повідомляється на сайті прикордонного комітету.

Зазначається, що під час огляду прикордонного знака прикордонники застави “Сваринь” виявили пошкодження прикордонного стовпа й щитка із зображенням герба Білорусі у вигляді пробоїн від дробу. Білоруські прикордонники вважають, що знак, імовірно, пошкодили пострілом з мисливської рушниці.

Також інформацію прокоментував речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

“Пошкоджений прикордонний знак на кордоні з РБ виявив прикордонний наряд Луцького загону ДПСУ. Про дану ситуацію відразу було повідомлено прикордонників сусідньої країни та співробітників поліції. Характер пошкодження свідчив про можливе застосування мисливської рушниці. Водночас характер місцевості – болотисто-чагарникова – унеможливлює піший рух осіб у цій місцевості й ознак перебування осіб біля прикордонного знаку виявлено. Проте знак розташований поряд каналу, що з’єднує озера цієї місцевості, тому не виключається, що пошкодження могли здійснити порушники, які проходили по ньому човном”, – заявив він.

За його словами, сторони провели прикордонно-представницьку зустріч, пошук причетних осіб продовжується.

Нагадаємо, раніше росіяни під час військових навчань “Захід-2021” активно відпрацьовували висадку десантних груп на невеликих територіях. Всі маневри були проведені на території Білорусі. Таким чином вони можуть готуватися до вторгнення в Україну з території іншої держави. 

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.