Уряд дозволив майбутнім водіям дистанційно готуватися до іспиту з ПДР

Уряд дозволив майбутнім водіям дистанційно готуватися до іспиту з ПДРУряд дозволив майбутнім водіям дистанційно готуватися до іспиту з ПДР

Фото: Unsplash/Jp Valery


Уряд дозволив водіям дистанційно готуватися до іспиту з ПДР, а також підвищувати кваліфікацію онлайн. Крім того, посвідчення водія відтепер можливо отримати за допомогою національного оператора поштового зв’язку або кур’єра. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України (МВС).


«Мова йде про забезпечення права на дистанційну форму навчання щодо підготовки водіїв за допомогою єдиної інформаційної системи МВС. Та щодо можливості отримання через електронний кабінет водія посвідчення водія з використанням засобів поштового зв’язку», – зазначив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.


Зокрема, акредитований заклад має проінформувати найближчий територіальний сервіс МВС, що планує навчати дистанційно, коли реєструє список групи в єдиному державному реєстрі МВС.


Дистанційне навчання з теоретичної підготовки водіїв має здійснюватися для груп у складі не більше десяти осіб. Якщо акредитацію заклад втрачає, то й онлайн-навчання призупиняється.


Раніше повідомлялося, що в Україні встановлено ще 20 відеокамер автоматичної фіксації порушень ПДР. Однак законність штрафів, виписаних на основі автоматичної фіксації, розглядається в суді.