Трагедія державних компаній у тому, що вони стають “дійними коровами” для олігархів і влади – Омелян (Відео)

Володимир Омелян

Ексміністр наголосив, що ця проблема загострилась за часів Зеленського

Володимир Омелян зазначив, що трагедія державних компаній, зокрема “Укрзалізниці” полягає тому що, вони стають “дійними коровами” для олігархів і влади. Міністр інфраструктури України (2016-2019) наголосив, що ця проблема загострилась за часів Зеленського. Про це повідомляє “5 канал”.

“Це системна проблема, яка загострилася за часів Зеленського. І безумовно трагедія наших державних компаній, що замість того, щоб бути локомотивами української економіки і виходити на лідерські позиції, не лише в середині України, але й, щонайменше на ринку центрально-східної Європи, вони стають такими “дійними коровами” для олігархів і для влади”, – наголосив Володимир Омелян.

Ексміністр констатував, що зараз в “Укрзалізниці” ситуація гірша, ніж у 2020 році.

“Я б хотів нагадати, два місяці тому, попередній керівник Укрзалізниці, розповідав які нечувані темпи реформ вони взяли. А приходить новий керівник, Камишин і виявляється, що ситуація склалась ще гірша, аніж було у 2020 році”, – сказав Володимир Омелян.

Він зазначив, що на державному підприємстві за останній рік змінилось 6 керівників.

“Тут величезне запитання, а хтось поніс покару чи бодай елементарну кримінальну відповідальність серед наглядової ради, правління, керівництва “Укрзалізниці”? А сьогодні це вже 6 керівник за останній рік. За те все, що було зроблено в компанії, що вона повністю зруйнована”, – зазначив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури України (2016-2019) наголосив, що нічого не виправляється, а стає тільки гірше.

Як повідомляв 5.UA, Омелян розповів, чому дорожчають залізничні квитки.