У київських дорожніх підприємствах проходять масові обшуки

Правоохоронці прийшли з обшуками у компанії «Київавтодор», КП «Київавтодорміст» та ще десять районних Дорожньо-експлуатаційніх управлінь Києва.

Слідчі дії проводять у рамках кримінальної справи про розкрадання та розтрату бюджету Києва (ч. 3 ст. 191 КК України), повідомила київська прокуратура.

Правоохоронці вилучають документи, які стосуються закупівель, здійснених за рахунок коштів столичного бюджету, а також відомостей про витрати комунальних підприємств:

  • придбання та встановлення обмежувальних антипаркувальних стовпчиків, які не відповідають технічним характеристикам та були закуплені в один період часу з різницею у вартості у понад 700 грн за одиницю, попри ідентичність цих виробів;
  • завищення комунальними підприємствами обсягів витрат матеріальних цінностей (солей, піско-соляної суміші, паливо-мастильних матеріалів);
  • списання палива на транспортні засоби, які фактично не використовувались;
  • використання комунального автотранспорту в особистих цілях та надання його в користування третім особам з метою отримання неправомірної вигоди;
  • незаконне працевлаштування та здійснення виплат заробітної плати працівникам, які фактично не працювали, а також за іншими фактами привласнення.

Раніше у Києві виявили нове розкрадання коштів на будівництві доріг. У справі про розкрадання 1,3 мільйона на ремонті доріг у Солом’янському районі, підозри оголосили начальнику управління житлово-комунального господарства, підряднику й інженеру технагляду.

загрузка…