“Лідерство жінок як цінність”: у Києві проходить V Український жіночий конгрес – включення (Відео)

V Український жіночий конгрес

Гендерну рівність визнають в основному молоді люди із 18 до 39 років

Доводити право на державні рішення, переконувати у власній спроможності й водночас не полишати віри у власні сили. Ці виклики супроводжують українських жінок у політиці, бізнесі, сфері економіки. На цьому акцентували спікери під час V Українського жіночого конгресу. До нього за два дні мають долучитися пів сотні спікерів, зокрема – політики, посли країн-партнерів, закордонні експерти. Які думки озвучували на конгресі, дізнавалася кореспондентка “5 каналу” Олена Рибінська. 

Так, чоловіки та жінки зійшлися на одному твердженні, що все починається з дитинства. Йдеться про стереотипне виховання, що хлопчики – це тільки машинки, дівчатка – кухні й ляльки. Це неправильно і цьому ми маємо вчити дітей, щоб потім після десятків років вони не мали питань і в них не виникало запитань щодо гендерної рівності. Жінки та чоловіки – партнери, і так має бути у всіх сферах.

Аналітики ознайомили з опитуванням, згідно з яким гендерну рівність визнають в основному молоді люди із 18 до 39 років.

“Чим вища освіта, тим краще сприйняття цієї ідеї. В містах і селах краще сприймають, а от у Києві є більший опір, ніж у середньому по країні”, – зазначив політичний аналітик Петро Бурковський.

Подробиці дивіться у відео “5 каналу”

Нагадаємо, у Києві стартував V український жіночий конгрес.