Метал у кістках й удари кастетом: з’явилися нові подробиці смерті Чорновола

Такою самою зброєю, ймовірно, вбили водія

Колишній заступник генерального прокурора Микола Голомша розповів нові подробиці щодо смерті В’ячеслава Чорновола, які доводять, що це було сплановане вбивство. Про це повідомляє “РБК-Україна”.

Микола Голомша наголосив, що політичного лідера вбили 4-ма ударами кастету. Такою самою зброєю, ймовірно, вбили водія.

“Ми розслідували справу про вбивство Чорновола. І встановили, що Чорновіл був убитий. Був убитий чотирма ударами кастета в потиличну область голови і таким самим кастетом добили водія”, – наголосив екс-заступник прокурора.

Він розповів, що це була не аварія, а заздалегідь сплановане вбивство.

“Було встановлено відключення подушок безпеки. І підробку огляду місця події. Було встановлено вбивство на Волині головного свідка. Коли ми відкопали труп, там були важкі метали в кістках. І ми розкрутили експерта, який сказав, що він не робив розтин труп Чорновіла”, – сказав Микола Голомша.

Ексчиновник стверджує, що коли слідство підібралося до команди Януковича – у нього забрали всі справи і передали їх іншому заступнику прокурора.

Як повідомляв 5.UA,22 роки тому на трасі під Борисполем в аварії загинув лідер Народного руху України В’ячеслав Чорновол. Дисидент, політв’язень радянського режиму, він брав активну участь у проголошенні Незалежності України. Йому пророкували високі шанси на президентських виборах. Та от у 1999 році життя Чорновола обірвалося.Родичі та колеги вважають, що аварія була спланованим убивством.