Внутрішні документи Facebook показують, що Instagram «токсична» для підлітків – ЗМІ

Компанія Facebook проводила дослідження, які показали, що соціальна мережа Instagram негативно впливає на підлітків, повідомляє CNBC з посиланням на розслідування Wall Street Journal. Ці дослідження, які проводилися останні три роки, показали, що найбільш вразливими є дівчатка-підлітки.

Так, в одній з внутрішніх презентацій Facebook говориться про те, що серед підлітків, які заявили про суїцидальні думки, 13% жителів Британії і 6% жителів Америки змогли простежити проблему до Instagram.

Люди, що проводили дослідження, з’ясували, що 32% дівчаток-підлітків заявили про те, що, коли вони були незадоволені своїм тілом, Instagram змушувала їх відчувати себе гірше. 14% хлопчиків з США заявили про те, що ця соцмережа змушує їх гірше ставиться до себе.

Хоча в Facebook прийшли до висновку, що Instagram не шкодить більшості підлітків, дані досліджень свідчать, що функції, які є найбільш небезпечними, є її ключовою складовою. Так, дослідники вважають, що сторінка Instagram’s Explore, на якій публікуються пости від різних акаунтів, може привести користувачів до шкідливого для них контенту. У соціальній мережі також існує традиція публікації тільки кращих фото і моментів, а додаток викликає звикання.

Вище керівництво Facebook отримало дані дослідження, його також показували Марку Цукербергу.

У Instagram відреагували на публікацію Wall Street Journal. Голова відділу публічної політики соцмережі Карина Ньютон написала пост в блозі, в якому розповіла про те, що проведене дослідження змусило соціальну мережу піти на деякі зміни. Вона також зазначила, що публікація WSJ зосереджена в основному на шкоді, якої завдають соцмережі молодим користувачам, хоча дослідження говорять, що їхній вплив є змішаним.

«Ми вивчаємо способи спонукати людей звертати увагу на різні теми, якщо вони неодноразово переглядають певний тип контенту. Ми обережно оптимістично налаштовані в тому, що ці підштовхування допоможуть направити людей до контенту, який їх надихає, і в більшій мірі змінять ту частину культури Instagram, яка фокусується на тому, як люди виглядають», – написала Ньютон.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Раніше WSJ з посиланням на внутрішні документи Facebook повідомив, що у соцмережі є «білі списки» користувачів, яким дозволено порушувати правила.