Збройні формування РФ обстріляли з 122-мм артилерії і 120-мм міномета вантажівку української сторони СЦКК. ФОТОрепортаж

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресцентр ОС у Facebook.

"14 вересня 2021 року о 23.15 з боку позицій ЗФ РФ, що розміщені в районі Шахта 6/7, був здійснений злочинний обстріл автомобіля УС СЦКК (ЗіЛ-131 білого кольору з розпізнавальними знаками СЦКК), розміщеного в районі ШУМИ, із застосуванням артилерії калібру 122 мм і міномета 120 мм", – говориться в повідомленні.

1

В результаті цього обстрілу були зафіксовані осколкові ушкодження кабіни, кунга і коліс автомобіля, а також розриви на прилеглій території.

Читайте також: 21 РСЗО "Град", 47 танків і 24 гаубиці: війська РФ розмістили десятки одиниць військової техніки на Донбасі. Таблиця

"Зазначене грубе порушення режиму припинення вогню є яскравим доказом подальшої ескалації збройного протистояння, небажанням ЗФ РФ припинити війну в Україні та унеможливлює будь-які важелі впливу прийняті в усьому цивілізованому світі!" – зазначили в СЦКК.

"У разі подальшого загострення обстановки та недотримання з боку ЗФ РФ режиму припинення вогню, Збройні Сили України залишають за собою право надавати адекватну відповідь із залученням дозволених Мінськими домовленостями сил та засобів", – додали в штабі.

Фото: пресцентр ОС