«Укрзалізниця» запускає з Києва новий маршрут

«Укрзалізниця» з 5 жовтня 2021 року запускає регіональний поїзд № 795/796 Київ — Гайворон (Кіровоградська область), повідомляється на сайті перевізника.

Протягом кількох тижнів компанія проаналізує пасажиропотік на цьому маршруті та ухвалить рішення щодо його подальшого курсування.

Поїзд № 795/796 Київ — Гайворон курсуватиме по вівторках, п’ятницях та неділях. Зі столиці він вирушатиме о 14:41 та прибуватиме до Гайворона о 00:11.

У зворотному напрямку цей поїзд курсуватиме з 6 жовтня по понеділках, середах і суботах. Відправлятиметься з Гайворона о 01:10 і прибуватиме до Києва о 10:52.

Регіональний поїзд проходитиме через станції Козятин-1, Вінниця, Гуменне, Вороновиця, Фердинандівка, Війтівці, Немирів, Сажки, Кароліна, Самчинці, Семенки, Ситківці, Криштопівка, Гайсин, Зятківці, Антонівка, Дукля, Орлик, Генрихівка, Джулинка та Ставки.

Протягом літа «Укрзалізниця» перевезла регіональними поїздами 0,6 млн пасажирів. Якщо брати всі поїзди компанії, то ними скористалися 9,1 мільйона пасажирів.

Наразі «Укрзалізниця» переживає не найкращі свої часи: за пів року компанія зазнала 1,4 млрд збитків. Детальніше про проблеми перевізника та шляхи їхнього подолання читайте у статті Олександра Піріашвілі «Куди ведуть Україну залізничні колії?».