Підозрюваний у пошкодженні газопроводу в окупованому Криму розповів про катування ФСБ

Кримчанин Азіз Ахтемов, якого окупанти заарештували за «диверсію» на газопроводі в окупованому Криму повідомив, що російська ФСБ катувала його із застосуванням електроструму та побоїв. Про це розповів адвокат фігуранта Іслям Веліляєв.

«У мене вчора (14 вересня – ред. ) була зустріч з ним. Безпосередньо в слідчому управлінні ФСБ мене допустили до мого підзахисного. Я конфіденційно з ним зустрівся, розмовляв, розпитав його по обставинам справи. Він підтвердив, що висунуті звинувачення він не приймає. Також підтвердив, що стосовно нього застосовувалися недозволені заходи – надягання мішка на голову, утримання в наручниках, застосування електроструму, побої. Під таким тиском він дав свідчення», – зазначив захисник у коментарі Крим.Реалії.

Зазначимо, що російські силовики також катували Астана Ахметова, якого обвинувачують по тій же справі.

Нагадаємо, на початку вересня в окупованому Криму силовики провели обшуки та затримали п’ятьох осіб.  Також суд заарештував кримськотатарського політика й активіста Нарімана Джеляла.

Російська ФСБ звинуватила українську розвідку в організації диверсії на газопроводі в окупованому Криму. Пошкодження нібито вчинили 23 серпня в районі села Перевальне під Сімферополем.

Верховна Рада прийняла постанову, яка містить заклик до міжнародного співтовариства негайно засудити сплеск репресій в окупованому Криму.

загрузка…