Apple iPhone 13: характеристики, особливості

Осінь час чергової презентації від компанії Епл. І цього року 14 вересня представили iPhone 13, а також версії Mini, Pro і Pro Max. Кожна з настільки очікуваних новинок по-своєму прекрасна, але саме універсальний варіант, що отримав діагональ у розмірі 6.1 дюймів, очікувано стане одним із найбільш продаваних і затребуваних рішень 2021 року.

Apple iPhone 13: характеристики і переваги

Дизайн добре знайомий тим, хто вже давно стежить за оновленнями “яблучної” техніки. Власники Айфона 12, судячи з повідомлень інсайдеров, і зовсім не відчують жодної різниці зміни ваги і товщини настільки мінімальні, що дізнатися про них можна лише вивчивши технічні характеристики пристрою. А ось деякі параметри дійсно заслуговують на пильний розгляд:

A15 Bionic абсолютно нове покоління процесів, яке обіцяє бути надпотужним і унікальним за продуктивністю, тому Apple iPhone 13 залишить попередників далеко позаду.

Камери режим нічної зйомки помітно покращився, тому навіть при повній відсутності додаткового світла можна розраховувати на хорошу якість знімків. Портретний режим тепер вдається активувати не лише для фото, а й для відеозаписів, що дозволяє знімати власні відеоролики у чудовій якості та з хорошим звуком. Покращені датчики стабілізації зображення.

Час автономної роботи ємкість акумулятора iPhone 13 була збільшена, тому користувачі можуть насолоджуватися тривалим серфінгом у мережі, прослухуванням музики, проведенням часу в соціальних мережах або роботою в популярних додатках.

Новинка підтримує і формат зв’язку 5G, що актуально в нинішніх умовах активного технологічного розвитку. В цілому, це зручний, стильний смартфон, який дає виконувати будь-які завдання відгук на дії користувача справді мінімальний.

Де купити Apple iPhone 13?

Щойно буде відома дата виходу пристрою, варто оформити попереднє замовлення в одній з офіційних точок продажів Apple Authorized Reseller. Ціна обіцяє залишитися незмінною, але залишається лише дочекатися інформації про надходження моделі у продаж, щоб купити iPhone 13 і отримувати задоволення від його безперебійної роботи.