Верховний суд повернув справу Суркісів в нижню судову інстанцію: подробиці

Велика Палата Верховного Суду прийняла рішення повернути до Касаційного цивільного суду справу щодо оскарження Приватбанком і урядом рішення Печерського суду від 2017 року на користь компаній братів Суркісів на 350 млн доларів.

Про це повідомив у Facebook суддя ВС Віталій Пророк.

«Велика Палата Верховного Суду проголосувала за повернення на розгляд Касаційного цивільного суду справи (14-88цс21) за касаційними скаргами Приватбанку та КМУ на ухвалу Печерського районного суду від 09.02.2017р. про забезпечення позову у справі №757/7499/17-ц за позовом низки LLP до Приватбанку та інших про зобов’язання виконувати умови договорів», – написав він.

Уточняється, що на даний момент немає повного тексту цього рішення. Але є підстави здогадуватися, що справа братів Суркісів ще довго не буде передана на повний довгоочікуваний перегляд.

Раніше ми писали, що справу, в межах якої брати Суркіси хочуть стягнути понад 350 млн доларів (10 млрд грн) з державного «ПриватБанку» передали до Великої Палати Верховного Суду.

14 квітня 2021 року колегія суддів Касаційного цивільного суду у складі ВС частково задовольнила клопотання «ПриватБанку», КМУ та Мінфіна і передала справу на розгляд Великої Палати ВС «у зв’язку з існуванням виключної правової проблеми на підставі ч. 5 ст. 403 ЦПК України».

загрузка…