Завершено ремонт 44-км маршруту Сєверодонецьк – Золоте на Луганщині, – “Укравтодор”

1

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Луганській області, в даний час на дорогах наносять розмітку з холодного пластику, передає Цензор.НЕТ.

"Холодний пластик – це відносно нова технологія. Він стійкий до механічного впливу, а термін служби значно довший порівняно з іншими матеріалами: фарба – пів року, холодний пластик – не менше півтора року. Наступний крок – наведення порядку на узбіччях, встановлення сигнальних стовпчиків" , – сказано в повідомленні.

Ремонт 44-кілометрового маршруту почали торік у межах президентської програми "Велике будівництво". Він проходить через Сєверодонецьк, Лисичанськ, Гірське і забезпечує транспортне сполучення поблизу лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями.

Читайте також: На Тернопільщині відновлюють 12-кілометрову ділянку дороги, яка веде до туристичного магніту – селу Язловець, – "Укравтодор"

Крім того, були відремонтовані також два мости і шляхопровід.

До кінця 2021 в Луганській області планують відремонтувати 241 км доріг державного значення.

"Всього за проєктом "Велике будівництво" впродовж двох років (2020-2021 рр.) капітальним і поточним ремонтом буде охоплено 461 км доріг. Це більше третини доріг державного значення (1 200 км) області", – додали в Службі автомобільних доріг.

Як повідомлялося, за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" в Краматорську розпочали створення нової обласної багатопрофільної лікарні, яка надаватиме високопрофесійну медичну допомогу жителям Донбасу та сусідньої Харківської області.