У ВМС розповіли, коли в Україні з’являться нові корвети

Командувач ВМС контр-адмірал Олексій Неіжпапа розповів, що флот України отримає корвет типу ADA в 2024 році. Вже сформовані 13 секцій і кіль корвета, будівництво якого почалося в Туреччині у квітні 2021 року.

Олексій Неіжпапа розповів про це в інтерв’ю агентству АрміяInform.

До квітня наступного року повинні бути виготовлені всі секції. За домовленостями з Туреччиною, корвет буде переданий Україні в 2022 році і має увійти до складу флоту в 2024.

«Ми сподіваємося, що в 2024 році у ВМС ЗС України буде перша тактична група у складі кількох ракетних катерів, які плануємо побудувати разом з нашими партнерами з Великої Британії, і корвета», – заявив Неіжпапа.

На корветах типу ADA, за словами Неіжпапи, будуть розміщені комплекси ППО малої дальності, сучасна система бойового управління, гідролокатор для пошуку підводних човнів, система РЕБ і інші системи.

Раніше в Туреччині відбулася церемонія закладки корабля типу «ADA» для потреб Військово-морських сил Збройних сил України. Захід пройшов на одному з суднобудівних підприємств в Стамбулі.

Міністр оборони України Андрій Таран підписав угоди з турецькими компаніями про передачу технологій і виробництві корветів і ударних безпілотних авіаційних комплексів для потреб Збройних Сил України.

На трьох кораблях українського флоту відбулася урочиста церемонія спуску прапорів. Під списання підуть корвет «Вінниця» (A206) ​​і два рейдових катери.

Найближчим часом на трьох кораблях українського флоту відбудеться урочиста церемонія спуску прапорів. Під списання підуть корвет «Вінниця» (A206) ​​і два рейдових катери.

загрузка…