На Фарерських островах мисливці загнали в бухту і вбили 1428 дельфінів

Вночі 12 вересня на Фарерських островах мисливці на швидкісних човнах і гідроциклах загнали в бухту 1428 білобоких дельфінів і вбили їх. Як повідомляє природоохоронна організація Sea shepherd, полювання велася протягом кількох годин, тварин заганяли на швидкості близько 45 кілометрів на годину.

За даними організації, це було найбільше вбивство дельфінів в історії Фарерських островів. Попередній антирекорд був встановлений в 1940 році, тоді вбили 1200 особин. Крім того, ймовірно, це найбільше вбивство китоподібних в історії.

Місцеві жителі поширили відео вбивства, які свідчать про те, що полювання порушувало кілька правил, встановлених на Фарерських островах. Воно не була авторизована організатором в цьому районі, замість цього полювання організувала людина з іншого району. Дозволу ж від місцевого організатора не було.

У багатьох учасників полювання не було ліцензії на полювання, яку видають тим, хто пройшов спеціальне навчання і знав, як вбивати дельфінів і китів швидко. На відеозаписах видно, що багато дельфінів були всі ще живі після того, як їх викинули на берег, і продовжували рухатися.

Багато дельфіныв також отримали поранення від гвинтів моторних човнів, а отже, довго і болісно вмирали від ран. Місцеві жителі повідомляють, що на полювання подали заяву в поліцію, оскільки воно було особливо жорстоким.

Зазвичай м’ясо дельфінів, отримане в ході полювання, ділять між його учасниками і місцевими жителями. Але в цьому випадку його було так багато, що м’ясо пропонували жителям інших районів в надії, що його не доведеться викидати.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Допіс, Поширення Sea Shepherd US (@seashepherdsscs)

Китобійний промисел розвинений на Фарерських островах з ІХ століття. Місцеві жителі вважають м’ясо дельфінів частиною свого раціону, а полювання на них – частиною культури.