Окупанти стягують воєнну техніку. Ставлять біля населених пунктів

Окупанти розміщують на Донбасі десятки танків, гаубиць, “Градів” і БМП.

Військову техніку бойовиків помітили поблизу населених пунктів і на полігонах, звітує спеціальна моніторингова місія організації з безпеки й співробітництва в Європі.

“ОБСЄ зафіксувала 21 реактивну систему залпового вогню “Град” у Хрустальному Луганської області. Також за лініями відведення, але поза виділеними місцями зберігання озброєння зафіксували 47 танків на двох полігонах у непідконтрольних уряду районах Луганської області. З них 24 танки невстановленого типу, а також буксирувальні й самохідні гаубиці бойовики розмістили на полігоні поблизу Бугаївки. Там же де за даними повітряного спостереження виявили 66 бойових броньованих машин. Ще 23 танки бойовики розмістили на полігоні поблизу Круглика”, – ідеться у звіті від 14 вересня.

Крім того, у селищі Довге Луганської області бойовики розмістили дві бойові броньовані машини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти вдарили по ЗСУ із забороненої зброї

Обстріли бойовиків на Донбасі 11-12 вересня стали одними з наймасштабніших за останні п’ять років. Російські найманці перестали дотримуватися підписаних у липні 2020 року домовленостей про режим припинення вогню. За два дні на Донбасі загинули четверо українських військових, ще 15 поранені.