Технології “Поллі-Сервісу” залучають знакових інвесторів і стають центром світових інновацій (PR)

Українські наукові розробки високотехнологічної компанії “Поллі-Сервіс” залучають знакових іноземних інвесторів. За словами генерального директора міжнародної інноваційної групи компаній Industrial Innovation Group Тарьяма Матар Тарьяма, технології це головна цінність у сучасному світі.

“Працюючи з Україною, я стежив за розвитком місцевого бізнесу. На “Поллі-Сервіс” та інші підприємства Industrial Innovation Group, які створені спільно з Національною академією наук України, неможливо було не звернути увагу, сказав Тарьям Матар в інтерв’ю BitukMedia. Мене зацікавила можливість інвестувати у сучасні рішення захищеного друку, оптичної фізики і глобальних IT-систем. При першій же нагоді я став інвестором IIG та засновником нових підприємств групи для розвитку міжнародного бізнесу”.

Тарьям Матар підкреслив, що компанія “Поллі-Сервіс” спільно з українськими вченими була активним учасником створення 399 об’єктів інтелектуальної власності та унікальних технологій в галузі біометрії, виробництва високозахищених документів, інформаційних систем, унікальної деметалізаціі голограм, персоналізації з використанням технології I-Met, комплексних рішень для обліку та контролю акцизних марок.

“Сьогодні Industrial Innovation Group єдина у світі структура у сфері ідентифікаційного бізнесу і захищеного друку, яка не залежить і не використовує у своїй діяльності чужих технологій”, сказав Тарьям Матар Тарьям.

За безпосередньої участі інноваційної української компанії “Поллі-Сервіс”, в ОАЕ відкрили унікальну індустріально-промислову лабораторію, що стала провідним інноваційним центром Близького Сходу і Північної Африки. Також серед знакових світових глобальних проєктів “Поллі-Сервісу” створення першого у світі незалежного високовиробничого індустріального комплексу захищеного друку NASPS в Арабській Республіці Єгипет, якому немає рівних.

“Компанія” Поллі-Сервіс” є одним з найбільших системних інтеграторів у світі, вона може створити як сам продукт, так і системи його випуску з повним контролем життєвого циклу, а також глобальною інтеграцією в системи електронної держави та електронного урядування”, зазначив генеральний директор IIG.

У серпні 2019 року до Дня Незалежності України в Києві проходило технологічне шоу “Електронна Україна”, в рамках якого відбулася презентація унікальних досягнень українських вчених, що входять до складу Industrial Innovation Group. Подію відвідали високопоставлені гості з Об’єднаних Арабських Еміратів та України. Під час презентації були представлені всі світові досягнення компанії “Поллі-Сервіс”. Справжньою сенсацією технологічного шоу стало публічне виготовлення зразків сучасних і найбільш захищених ID-документів “Поллі-Сервіс”. Всього за 10 хвилин у режимі реального часу на очах усіх присутніх були виготовлені одразу чотири документи: ID-карта, посвідчення водія, закордонний паспорт і технічний паспорт транспортного засобу.

ТОВ “Поллі-Сервіс” українська компанія, яка створює високоінтелектуальні комплексні рішення для персоналізації, захисту документів, пластикових карт, а також інформаційних систем. Компанія є лідером у галузі ID-документів, розробки і впровадження ІТ-систем, забезпечує технічне обслуговування на основі власних технологічних продуктів, інтеграційних систем і об’єктів інтелектуальної власності. “Поллі-Сервіс” є архітектором всесвітнього глобального проекту з виробництва перших електронних ID-документів для організації INTERPOL, які сьогодні використовуються більш, ніж у 190 країнах світу.