Зірки, які видалили акаунти із соціальних мереж

Часто зірки страждають від хейтерів або надмірної уваги прихильників у соцмережах. Деякі знаменитості обирають абстрагуватися та перестають вести особисті акаунти.

Gazeta.ua зібрала добірку зірок, які видалили свої соцмережі.

Американська співачка 39-річна Брітні Спірс видалила профіль в Instagram на тлі інформації про заручини із фітнес-тренером 27-річним Семом Асґарі. Це було обдумане рішення, зазначили представники зірки. У Twitter Спірс написала, що хоче відпочити від соціальних мереж, щоб відсвяткувати заручини.

Американська співачка 36-річна Лана Дель Рей деактивувала свої соцмережі. Перед цим вона опублікувала відео, де пояснила, що в неї багато роботи, яка “потребує конфіденційності та прозорості”. Також зірка хоче звузити своє оточення та вдосконалювати себе.

“Я хочу сказати вам просто спасибі за те, що ви продовжуєте бачити мене крізь музику. Завжди важливо бути спостерігачем. Зараз я збираюся трохи звузити своє оточення та продовжувати розвивати деякі інші навички та інтереси”, – заявила Дель Рей.

Зірка серіалу “Дивні дива” 17-річна Міллі Боббі Браун стала об’єктом злих жартів після того, як у Twitter з’явилася серія гомофобних мемів нібито від її особи. Дівчина відразу ж після цього видалила свій акаунт. Відтепер спостерігати за її творчістю можна лише в Instargam, проте там публікуються виключно рекламні пости.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всі пісні присвячує коханій: п’ять ідеальних пар українського шоубізу

13 вересня у нью-йоркському Метрополітен-музеї відбувся бал Інституту костюма Met Gala 2021. Gazeta.ua зібрала найяскравіші образи зірок, які відвідали червону доріжку цього року.