Вчені попередили про руйнівні наслідки нової хвилі COVID

В Україні останнім часом спостерігається стрімке зростання нових випадків коронавірусу. Вчені прогнозують, що нова хвиля COVID-19 в країні може пройти швидше, але матиме більш руйнівні наслідки.

Як повідомляється на сайті Національної академії наук (НАН) України, після деякого гальмування в кінці серпня 2021 року, із початком вересня 2021 року темпи зростання кількості хворих істотно перевищили минулорічні показники. Тим часом, аналогічну динаміку продемонструвало і число нових летальних випадків.

«Збереження такої тенденції буде вказувати на те, що нова хвиля, ймовірно, пройде швидше, але буде мати більш руйнівні наслідки», – йдеться в звіті.

Вчені додають, що реєстрація позитивних результатів ПЛР-тестів зросла до 12%, досягнувши торішнього значення.

Нагадаємо, в Україні зафіксували спалах нових випадків коронавірусу, за минулу добу виявили 4640 нових заражень.

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив зміни до старої карантинної постанови, врахувавши фактор вакцинації.

Тепер ці зміни до постанови набудуть чинності через 7 днів. Сам карантин буде запроваджено на засідання комісії з ТЕБ та НС, яка має ухвалити рішення про переведення всієї країни на жовтий рівень епідемічної небезпеки  – воно також набуде чинності через сім днів.

Нагадаємо, МОЗ України вивчає варіант із запровадженням привілеїв для вакцинованих від коронавірусу та планує орієнтуватись на досвід Європи і США. Зокрема, під час локдауну за умови наявних щеплень працюватимуть школи, кінотеатри та музеї.

загрузка…