Справа Штепи: суд завершив допит свідків звинувачення

Орджонікідзевський райсуд Харкова, де слухають справу колишнього мера Слов’янська Нелі Штепи, закінчив допитувати свідків обвинувачення. Тепер своїх свідків на допит буде викликати сторона захисту, повідомляє НВ.

«Суд прийняв рішення про завершення допиту свідків звинувачення і перехід до допиту свідків захисту», — заявив Адвокат Штепи Олександр Тананакін.

За його словами, наступне засідання суду проведуть 27 вересня.

«Першими допитають трьох свідків захисту, а всього їх 50», — додав адвокат.

Неля Штепа була присутня на засіданні суду, а по його завершенню вирушила до Слов’янська.

Справа стосовно Штепи розглядається з самого початку вже вп’яте.

1 квітня 2021 року суд вирішив відправити Нелю Штепу під нічний домашній арешт до 29 травня. Крім того, чиновницю зобов’язали носити електронний браслет контролю.

Нагадаємо, що Неля Штепа очолювала міськраду Слов’янська Донецької області у 2010-2014 роках. Після вторгнення російських військ на Донбас вона закликала президента РФ Володимира Путіна ввести війська в Слов’янськ.

Після звільнення міста проти неї порушили кримінальну справу про сепаратизм. Штепу звинуватили в ряді тяжких злочинів, зокрема посяганні на територіальну цілісність України, що спричинило загибель людей і створенні терористичної організації. 13 липня 2014 Штепу заарештували.