Назвали найбільш шокуючі причини зайвих кілограм

Люди не завжди поправляються через переїдання та хвороби.

Найчастіше причиною зайвої ваги стає малорухливий спосіб життя і шкідлива їжа, розповіла лікарка-ендокринологиня Олена Губкіна.

Є й приховані причини появи зайвих кілограм, за її словами. Адже іноді вони з’являються навіть при суттєвій фізичній активності і правильному харчуванню.

“Прийом деяких ліків і гормонів, таких як антидепресанти і стероїдні гормони, призводять до збільшення ваги. Відмова від куріння теж цьому сприяє. Нікотин пригнічує апетит курця, але коли людина кидає курити, її апетит різко зростаєю. Проблеми зі сном також ведуть до того, що людина поправляється”, розповіла Олена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали найкориснішу кашу в осінній період

Неправильно підібрана дієта – ще одна з причин зайвої ваги. У деяких випадках навіть на перший погляд здоровий раціон харчування може спровокувати посилення апетиту і серйозні порушення в обміні речовин. Головний мозок завжди реагує на такий раціон і починає відновлювати енергію за рахунок додаткових калорій. Ще однією причиною, яка призводить до набору зайвої маси тіла, є тривалі хронічні стреси.

Певні овочі найефективніші для схуднення. Вони обов’язкові за правильного харчування та здорового схуднення. Щоб рослинна їжа була максимально корисною, її треба їсти сирою. Якщо приготувати, то різниця в ефективності для схуднення не є суттєвою. Особливо, якщо не використовувати багато олії чи молочних продуктів.