Засідання ТСК по “вагнерівцям” зірвано спеціально – Костенко

Засідання тимчасової слідчої комісії Ради щодо “вагнерівців”, на якому планували заслухати колишнього начальника головного управління розвідки Міноборони Василя Бурбу, не відбулося через відсутність кворуму.

“Я прибув на засідання на запрошення Безуглої, в той же час отримав інформацію, що сьогодні засідання не буде в зв’язку з тим, що відсутній кворум. Більш того, отримав додаткове запрошення на понеділок… Засідання сьогодні не проходило”, – зазначив Бурба, передає “Інтерфакс-Україна“.

Член фракції “Голос” Роман Костенко заявив, що відсутність кворуму на засіданні комісії було зафіксовано після прибуття Бурби. На думку Костенка, в ТСК намагаються зробити так, щоб “ключові особи цієї операції не були заслухані”, а тому він припустив, що засідання комісії за рахунок кворуму “було зірвано спеціально”.

“На момент, коли прибув Бурба, кворуму не стало: ТСК припинила працювати… Спочатку кворум був: комісія заслуховувала, як я розумію, Службу безпеки та прокуратуру”, – зазначив Костенко.

Наступне засідання призначене на понеділок, 20 вересня, повідомила помічник-консультант голови ТСК Мар’яни Безуглої – Лілія Білоусова.

Раніше голова ТСК Мар’яна Безугла зазначила, що комісія Не буде викликати на слухання президента Володомр Зеленського і голову Офісу президента Андрія Єрмака. За її словами, рішення приймалися не на тому рівні. Офіцери розвідки, яких комісія заслухала 13 вересня, заявили, що рішення по спецоперації приймалися на рівні глави ГУР Міноборони.