Афганки з усього світу влаштували яскравий флешмоб проти талібів

Афганські жінки в соцмережах влаштували флешмоб на знак протесту проти терористів з руху «Талібан», які змушують їх співвітчизниць носити хіджаб у громадських місцях.

У відповідь афганські дівчата фотографуються в національних сукнях і викладають свої знімки в соцмережах з хештегом AfghanWomen. «Ось як мають виглядати афганські жінки, а не носити одяг «дементорів» – підписала одна з учасниць флешмобу свої фото.

Нагадаємо, 4 вересня щонайменше 17 осіб було вбито під час стрілянини в Кабулі на честь святкування захоплення останньої провінції Афганістану, що чинила опір талібам.

Наступного дня у Кабулі «Талібан» розігнав акцію протесту, присвячену захисту прав жінок. Представники влади застосували сльозогінний газ.

Напередодні нового навчального року, таліби зобов’язали жінок, які навчаються в приватних університетах і коледжах, під час занять носити нікаб – головний убір, що закриває обличчя, з вузьким прорізом для очей. Крім того, відтепер жінки будуть навчатися окремо від чоловіків, а якщо перебувають в одному приміщенні з ними, то їх повинні відгородити завісою.

загрузка…