“Динамо” – “Бенфіка” – 0:0 (Перший тайм)

Добрий вечір!

Непомітно сплинув черговий футбольний рік і Ліга чемпіонів повертається в Україну. Другий сезон поспіль київське “Динамо” стартує в найпрестижнішому клубному турнірі континенту. І, якщо минулий рік можна назвати реанімаційним, то в нинішньому час зробити крок уперед.

Зробити це буде дуже важко, бо киянам не щастить із групою. Минулого року на тлі “Ювентуса” й “Барселони” була солодка булочка (нехай пробачить Сергій Ребров) у вигляді “Ференцвароша”, то тепер ми самі перетворилися на солодку булочку. Бо три “Б” у групі “Баварія”, “Барселона” і “Бенфіка” розраховують розжитися заліковими балами саме в грі з нами.

Тому сьогоднішній матч із “Бенфікою” насправді грандіозне випробування. І докором усій динамівський системі буде наявність у складі гостей Романа Яремчука вихованця киян, який перейшов у клуб у 10-річному віці, а тепер грає за “Бенфіку”, бо рідний клуб не зумів його розкрити.

Суперник зараз на ходу 5 поспіль перемог у чемпіонаті Португалії. Навіть нічия з ним буде за щастя. Однак поле рівне, м’яч круглий. За дві години ми знатимемо, чого насправді варте нинішнє “Динамо”.

Час ознайомити вас зі стартовими складами команд:

“Динамо”: Бойко – Миколенко, Сирота, Забарний, Кенджьора – Сидорчук, Шапаренко, Буяльський – Де Пена, Циганков – Шкурін.

Запасні: Бущан, Нещерет, Шабанов, Караваєв, Тимчик, Вербич, Шепелєв, Леднєв, Андрієвський, Гармаш, Вітіньо, Супряга.

“Бенфіка”: Влаходімос – Морато, Вертонген, Отаменді, Жілберто – Грімальдо, Вайгль, Жоау Маріу – Рафа Сілва, Яремчук, Евертон.

Запасні: Елтон, Нуньєс, Мейте, Сеферович, Гонсалвеш, Піцці, Лазаро, Радоньїч, Таарабт, Жедсон, Рамуш, Ферру.

Ну, що ж! Погнали! Матч розпочався!

2 хв. За дві хвилини ігрового часу динамівці навіть не торкнулися м’яча.

4 хв. Рафа Сілва продерся по центру, але завдяки рикошету від Сироти м’яч полетів на кутовий.

7 хв. Ще один кутовий подали португальці. Бойко кулаком вибив м’яч подалі.

8 хв. Буяльського зачепили біля лінії штрафного. Небезпечний стандарт для “Динамо”.

9 хв. Шапаренко зі штрафного під поперечину пробив, врятував “Бенфіку” воротар! Кутовий буде.