“ЄС” вимагає допитати у рамках “вагнергейту” всіх учасників наради у Зеленського, – Герасимов

1

Про це заявив співголова фракції "Європейська Солідарність" Артур Герасимов, інформує Цензор.НЕТ.

"Події останніх днів розставляють крапки над "і" у справі розслідування того, як і ким була злита блискуча операція українських спецслужб по затриманню "вагнерівців". В цій країні уже всі знають, що спецоперація була. Спецоперація українських спецслужб в рамках кримінального провадження по затриманню злочинців з ПВК "Вагнер", які вбивали наших десантників, які вбивали невинних жертв МН17, які вбивали українських воїнів", – зазначив Герасимов.

"На мою думку, події останніх днів розвіють сумніви в тому, що операція була зупинена, а фактично злита і провалена після сумнозвісного засідання чи наради у Зеленського", – констатує нардеп.

Також читайте: Бурба: ТСК щодо "вагнерівців" не зібралася – не було кворуму

"Риторичне запитання, хто та одна людина, яка могли після цієї наради віддати такий наказ. Саме тому ми вимагаємо допитати в рамках Тимчасової слідчої комісії всіх учасників цієї сумнозвісної наради у Зеленського", – наголосив співголова фракції "Європейська Солідарність".

"Ми вимагаємо запитати у керівника Служби безпеки України Баканова, чому за 13 місяців не було жодної слідчої дії для розслідування цього злочину. Але це – не завдання для цієї псевдо-ТСК, яка зараз почала своє засідання. Чи хтось вірить, що "Слуги народу" будуть розслідувати злочини свого керівництва?", – зауважує Герасимов.

Представник "ЄС" в черговий раз закликав створити реальну ТСК, в предмет ведення якої буде чітко записано питання розслідування зливу операції щодо "вагнерівців". До складу цієї ТСК повинні увійти представники всіх фракцій і депутатських груп, крім "п'ятої колони", – переконаний Герасимов.

Депутат також звернувся до представників правоохоронних органів із закликом не погоджуватися на будь-які пропозиції або вказівки зі знищення доказів у справі ПВК Вагнера.