Apple представила новий розумний годинник Watch Series 7 з несподіваним дизайном


Apple на презентації 14 вересня представила новий розумний годинник Apple Watch Series 7. Зовні гаджет майже не відрізняється від Series 6 – бічні грані округлені, не плоскі, як очікувалося. Однак у годиннику значно збільшений екран.


Аксесуар отримав новий округлий корпус з оновленим екраном Retina, який став на 70% яскравішим і на 20% більшим за площею, ніж у Watch Series 6, а рамки зменшилися на 40% порівняно з попередником.


Заявлено, що новинка стала найміцнішими Apple Watch в історії, а також першим розумним годинником у лінійці з захистом від пилу за стандартом IP6X. Також годинник зберіг захист від води.


Під збільшений дизайн був перероблений інтерфейс, а дисплей тепер вміщує на 50% більше тексту, ніж раніше.


Для введення тепер можна використовувати повноцінну клавіатуру з функцією QuickPath.


[embedded content]


Працюватиме Watch Series 7, як заявлено на презентації, не менше 18 годин – нова система зарядки дозволяє на 33% прискорити цей процес, а з 0% до 80% зарядити годинник можна всього за 45 хвилин.


Для відстеження 8 годин сну достатньо всього 8 хвилин зарядки.


На ринок новий Apple Watch Series 7 вийде восени і буде доступний в 5 кольорах, в версіях від Nike і Hermes, в корпусах з алюмінію, нержавіючої сталі та титану.


Вартість нового аксесуара складе від $399. Після виходу Watch Series 7 у продажу також залишаться моделі Watch Series 3 і Watch SE.