Анонсовано нові Apple Watch Series 7

Компанія Apple на традиційній осінній презентації представила нове покоління своїх розумних годинників, Watch Series 7, які отримали оновлений дизайн. Розмір їхнього екрану став більше, рамки – тоншими, а розмір самих годинників майже не змінився.

У компанії стверджують, що годинники отримали «найбільший і найяскравіший» дисплей. На нього поміщається на 50% більше тексту, ніж у попереднього покоління. Новий дисплей також означає нові способи взаємодії з повнорозмірною клавіатурою, яка тепер буде підтримувати змахування.

В Apple також стверджують, що дисплей став міцнішим і отримав надійніший захист від пошкоджень.

Діагональ меншої версії Apple Watch складе 41 міліметр (замість 40 міліметрів як у попередніх поколінь), а у більшої- 45 міліметрів (замість 44 міліметрів). В Apple також стверджують, що нові годинники зможуть працювати 18 годин без підзарядки.

Для нового годинника дизайнери підібрали нові кольори, а також розробили нові ремінці. Але вони будуть сумісні і з усіма ремінцями, випущеними на даний момент.

Вартість Apple Watch Series 7 стартуватиме від 399 доларів, вони надійдуть у продаж пізніше восени.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

У квітні Apple провела весняну презентацію, на якій показала свої новинки. Серед них – мітка для пошуку речей, новий iPad Pro та iMac.Подписывайтесь на наш Telegram-канал с новостями технологий и культуры.

Дивіться спецтему:
Apple представила «абсолютно новий» iPad Mini Планшети отримали новий дизайн.

Презентація Apple: онлайн-трансляція Трансляція розпочнеться 14 вересня о 20:00.

Осіння презентація Apple: де і коли дивитися Компанія покаже нові iPhone вже 14 вересня.

Презентація iPhone 13: яким буде новий смартфон Apple Презентація новинок відбудеться вже 14 вересня.

Осіння презентація Apple: які новинки компанія покаже цього року Очікується презентація нових смартфонів і розумних годинників.