Росія хоче відправити тисячу “вагнерівців” на допомогу військовій хунті в Малі, – Times

1

Про це пише британське видання Times, повідомляє Цензор.НЕТ.

Очікується, що в Малі "вагнерівці" будуть заробляти по $ 10,8 млн в місяць. За ці гроші вони повинні будуть навчати місцевих військовослужбовців і охороняти головних діячів малійської хунти.

Представник Міністерства оборони Малі відмовився підтвердити інформацію про домовленість з ПВК "Вагнера", але визнав, що країна хоче тісніших зв'язків з Росією.

"Громадська думка в Малі виступає за розширення співпраці з Росією, з огляду на ситуацію з безпекою. Але ніякого рішення не прийняли", – сказав він.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Безугла і "Слуги народу" фактично викрили брехливість заяв Зеленського і Єрмака про "вагнерівців", – Бутусов. ВIДЕО

На початку вересня Москву відвідав міністр оборони Малі.

Reuters повідомляє, що інформацію про відправку в Малі російських найманців підтвердили 7 джерел серед дипломатів і представників оборонних структур.

Співпраця хунти Малі з російськими найманцями непокоїть Францію, яка до 1960 року володіла територією Малі як колоніальна імперія. Париж намагається за допомогою партнерів – зокрема, Вашингтона – переконати військову хунту Малі відмовитися від найму росіян.

Зараз відомо про присутність "вагнерівців" у Лівії і Південноафриканській Республіці.