В Офісі президента доручили главам ОДА вакцинувати 80% педагогів, названо крайній термін

В Офісі президента відбулася селекторна нарада з питання вакцинації працівників навчальних закладів. На ній главам Києва та областей доручили забезпечити вакцинацію принаймні 80% освітян хоча б однієї дозою.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я. «Голови обласних та Київської міської державних адміністрацій повинні забезпечити умови для вакцинації від COVID-19, принаймні, однієї дозою вакцини не менше 80% працівників навчальних закладів до 20 вересня 2021 року», – заявили в міністерстві.
Це потрібно для того, щоб школи, дитсадки і виші змогли працювати після того, як в Україні буде посилено карантин. «Для цього ОДА та КМДА повинні організувати виїзд мобільних бригад по імунізації від COVID-19 до колективів навчальних закладів, а також провести роз’яснювальну роботу серед колективів цих установ про необхідність вакцинації», – пояснили в Міністерстві охорони здоров’я.

Раніше у МОЗ пояснили, хто контролюватиме вакцинацію в школах.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив зміни до постанови №1236, що встановлює нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Тепер у разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки, спрощені вимоги до роботи навчальних закладів. Вони працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників з «жовтими» або «зеленими» COVID-сертифікатами.

загрузка…