Українцям потрібна мотивація до вакцинації, її не можна припиняти, – експерт МОЗ Дубров

1

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Україна 24", про це заявив експерт Міністерства охорони здоров'я, провідний український анестезіолог Сергій Дубров.

За його словами, доцільність щеплення від коронавірусу вже продемонстрована в провідних країнах світу, в тому числі й в США.

"Переважна кількість осіб, які госпіталізовані за останні пів року, — це невакциновані, те саме можна сказати й про летальні випадки. У цій хвилі менш стрімке зростання захворюваності, але від зростання все одно нікуди не подінемось", – повідомив в ефірі Сергій Дубров.

Крім того, він наголосив на важливості інформаційної кампанії, яку хочуть в Україні посилити, щоб залучити до вакцинації нещеплених від COVID-19 українців. Дубров вважає, що в цей момент в Україні така кампанія проходить, і МОЗ разом з урядом у цьому напрямку зробили все необхідне.

Читайте на "Цензор.НЕТ": На сьогодні в Україні вакциновано проти COVID-19 лише 20% від необхідної кількості громадян, – Кузін

"Ви знаєте, порівнюючи попередню хвилю і теперішню, ми можемо відзначити менш стрімке зростання за тиждень або день. Це непогано з одного боку, але з іншого — ми повинні розуміти, що нікуди не дінемось від зростання нових випадків щодня. Зараз все, що залежить від МОЗ, від системи охорони здоров'я і влади, зроблено. Вакцинація доступна, обмежувальні заходи постійно оновлюються в засобах масової інформації. А далі залежить виключно від наших громадян. Її (мотивацію до вакцинації. – ред.) не можна припиняти. Варто надавати дані та продовжувати інформаційну кампанію. Зараз багато робиться з боку МОЗ та уряду", – підкреслив Дубров.