У Запоріжжі попрощалися із загиблим напередодні військовим (Відео)

Прощання з військовими

Операція Об’єднаних сил

За два тижні захиснику мало б виповнитися 32 роки

У Запоріжжі попрощалися із загиблим на сході Денисом Германом. Армієць загинув у ніч проти 12 вересня поблизу Новогнатівки на Донеччині під час артилерійського обстрілу з боку російських окупантів, передає “5 канал”.

Зазначається, що Денис Герман був родом із Запоріжжя, мав вищу освіту, отримав кваліфікацію магістра права. Контракт зі Збройними силами підписав торік. У нього залишилися батьки та сестра. За два тижні захиснику мало б виповнитися 32 роки. Віддати останню шану героєві на Алею Захисників у Запоріжжі прийшли бойові побратими, друзі, родичі та викладачі.

“Відрізнявся від всіх інших військовослужбовців, можу сказати так, своєю добротою до тварин. Він дуже любив всіх тварин. Вокруг нього завжди були котики, собачки там й це була дуже позитивна людина”, – зазначив заступник Командира військової частини А1035 Едуард Коровник.

Доцентка Класичного приватного університету Катерина Трофімчук наголосила: “Я хочу сказати й схилити голову перед мамою Дениса й подякувати. Подякувати за те, що вона виростила такого героя. Він був справжнім патріотом своєї держави. Проявляв патріотизм в університеті. І ми завжди будемо його ставити в приклад нашим студентам”.

Читайте також: 7 років боровся за життя: у Хмельницькому попрощалися з Героєм України, якого тяжко поранили у 2014 році