На Волині жінка через суд відновила себе серед живих

Мешканці Волинської області, яку після її зникнення вже поховали родичі, довелося через суд скасовувати акт про свою смерть.

Про такий вирок Ковельського міськрайонного суду повідомило видання «Ковель.Медіа». У рішенні від 31 серпня йдеться про те, що до суду звернулась жінка із позовом анулювати запис про свою смерть. Відомо, що 30 травня 2019 року жінка зникла. Вона потрапила на лікування до Волинської обласної психіатричної лікарні, що тоді знаходилась у селищі Олика. Своїх рідних вона про це не попередила, тож син зниклої звернувся за допомогою до поліції.

12 липня правоохоронці знайшли тіло мертвої жінки в чагарниках. На впізнання тіла прийшли син, невістка та мати зниклої, всі вони його впізнали. Згодом справу закрили, також було видане свідоцтво про смерть.

Втім, пізніше з’ясувалось, що жінка жива. 12 серпня прокурор скасувала постанову поліції про закриття провадження. Тож до суду була подана заява щодо скасування акту про смерть. Рідні жінки пояснили, що помились під час впізнання, оскільки обличчя трупа було деформоване, а самі вони перебували у стані сильного стресу. Заслухавши всі свідчення, Ковельський міськрайонний суд постановив скасувати акт про смерть жінки.

Тим часом, у ДБР назвали ймовірну причину загибелі судді Писанця.

Раніше під Києвом знайшли мертвим суддю Печерського райсуду столиці Віталія Писанця. Причини загибелі судді встановить експертиза.

Мера Кривого Рогу Костянтина Павлова знайшли застреленим у власному будинку. Його загибель підтвердив губернатор Дніпропетровської області Валентин Резниченко.

Обов’язки міського голови Кривого Рогу буде тимчасово виконувати Юрій Вілкул. Його вибрали шляхом таємного голосування.

За попередньою версією слідства, мер Кривого Рогу Костянтин Павлов наклав на себе руки. Ймовірно, одним із зовнішніх факторів послужили зловживання в бюджеті міста.

загрузка…