Росія зірвала обговорення «формули Штайнмаєра» в ТКГ

Російська делегація в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) зірвала обговорення імплементації «формули Штайнмайера». Представники Росії запропонували обговорити так званий «план дій» бойовиків ОРДЛО.

Про це повідомив представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш в Facebook.

«Основні зусилля Москви і її маріонеток з Донецька і Луганська сьогодні були спрямовані на те, щоб зірвати обговорення і, відповідно, подальшу імплементацію горезвісної «формули Штайнмайера», – написав Гармаш.

За його словами, під час обговорення на реалізації «формули Штайнмайера» наполягала українська делегація і представник ОБСЄ. Однак росіяни назвали це питання «другорядним» і заявили, що хочуть обговорювати «план дій», представлений бойовиками ОРДЛО.

«Останнє зрозуміло – обговорення Києвом «плану дій» ОРДЛО означатиме визнання їх суб’єктності на переговорах», – додав він.

Представник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович вважає, що переговори щодо врегулювання на Донбасі слід перенести в нейтральну країну Європи.

Речник української делегації в ТКГ Донбасом і радник глави Офісу президента Олексій Арестович запропонував перейменувати нашу країну, давши їй подвійну назву. Він також наголосив на необхідності забрати у росіян бренд «російські».

Представник української делегації ТКГ Денис Казанський заявив, що Росія змушує робочих переїжджати з ОРДЛО. Вони їдуть на територію країни-агресора в пошуках щодо більш високої зарплати.

загрузка…