Socar спростувала інформацію про придбання мережі АЗС Glusco

 

facebook

Державна азербайджанська компанія Socar спростувала інформацію про купівлю мережі АЗК Glusco в Україні.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

“Нещодавні повідомлення ЗМІ про придбання SOCAR АЗС Glusco в Україні не відповідають дійсності”, – йдеться в повідомленні.

Нагадуємо:

Видання enkorr з посиланням на топ-менеджера торговельної структури з Азербайджану повідомило, що новим власником мережі автозаправних станцій Glusco стане компанія Socar New Energy.

5 липня у коментарі ЕП головний керуючий директор “Глуско Рітейл” Віталій Вандич повідомив, що наразі перемовини щодо зміни власника мережі АЗС майже завершились, але не став називати компанію.

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація щодо того, що новим власником може стати азербайджанська компанія Socar.

Державна нафтова компанія Азербайджану SOCAR підписала угоду щодо права експорту нафпродуктів “Роснефти” в Україну, Польщу, країни Балтії та інші країни Східної Європи.

З квітня компанія Proton Energy Group S.A., до якої входить пов’язана з Віктором Медведчуком мережа Glusco, зупинила поставки продукції на український ринок – один з найбільших партнерів компанії, Wexler, вже заявив про зупинку постачання російського дизпалива.

Читайте також інтерв’ю: Власник Wexler Group Петро Белз: Я не купую Glusco. Хочете, щоб мене забили Медведчуком під землю?

Економічна правда