SOCAR не підтвердила купівлю мережі АЗС Glusco


Державна нафтова компанія Азербайджану SOCAR спростувала інформацію про купівлю мережі АЗС Glusco в Україні. Про це свідчить повідомлення на сайті компанії.


«Нещодавні повідомлення в ЗМІ про придбання АЗС Glusco в Україні не відповідають дійсності», – йдеться в повідомленні.


Нагадаємо: 11 березня Служба безпеки України заявила про викриття масштабної оборудки з «тіньової» реалізації неякісних нафтопродуктів та провела масові обшуки на об‘єктах мережі станцій пального Glusco.


З квітня компанія Proton Energy Group S.A., до якої входить пов’язана з Віктором Медведчуком мережа Glusco, зупинила поставки продукції на український ринок – один з найбільших партнерів компанії, Wexler, вже заявив про зупинку постачання російського дизпалива.


SOCAR став оператором постачань пального «Роснафти» в Україну. Курирувати продаж і спілкування з українськими контрагентами буде швейцарський офіс Socar Trading.


5 липня у ЗМІ з’явилася інформація щодо запуску роботи автозаправних станцій мережі Glusco, що вже понад три місяці тому припинив реалізацію нафтопродуктів – у компанії пояснили це технологічним запуском для перевірки обладнання. У Державній фіскальній службі (ДФС) пояснили, що Glusco частково відновила роботу, оскільки суд скасував арешт на частину майна.


9 липня ЗМІ повідомили, що новим власником Glusco стала азербайджанська компанія SOCAR. Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов спростував цю інформацію.


11 липня ДФС провела комплекс одночасних слідчих дій на 106 АЗС мережі Glusco в 15 регіонах України. За результатами огляду правоохоронці зафіксували відсутність діяльності АЗС.