В Іспанії виявили 10 літаків, пов’язаних з підсанкційними бізнесменами з РФ

В Іспанії виявили 10 літаків, пов язаних з підсанкційними бізнесменами з РФ

Фото: Соцмережі

Іспанська цивільна гвардія виявила на території Іспанії 357 об’єктів нерухомості, а також сім яхт та 10 літаків

Іспанські правоохоронці змогли виявити понад 450 активів: нерухомість та інші активи вартістю в сотні мільйонів євро.

Іспанська цивільна гвардія виявила на території Іспанії 357 об’єктів нерухомості, а також сім яхт та 10 літаків, що пов’язані з російськими підсанційними підприємцями. Про це повідомило іспанське інформаційне агентство EFE.

Загалом правоохоронні органи королівства змогли виявити понад 450 активів: нерухомість та інші активи вартістю в сотні мільйонів євро.

ЗМІ не змогло уточнити, в яких випадках було ухвалено рішення про заморожування об’єктів, але додає, що процент дуже високий.

Інформагентство нагадало, що 21 лютого Бельгія, яка головує в Раді ЄС, повідомила, що посли країн Євросоюзу погодили 13-й пакет антиросійських санкцій, який набуде чинності до 24 лютого.

Він передбачає внесення до чорного списку близько 200 фізичних та юридичних осіб не тільки Росії, а й кількох її партнерів, включаючи Китай, Іран та КНДР.

Раніше ми вже писали, Євросоюз ухвалив 13 пакет санкцій проти Росії. Обмеження стосуються ще 106 фізичних та 88 юридичних осіб, відповідальних за дії, що підривають або загрожують територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Зазначимо, що Велика Британія ввела нові санкції проти РФ. Вони спрямовані на ключові джерела доходів Кремля, обмежуючи торгівлю металами, алмазами та енергоресурсами, а також проти тих, хто постачає боєприпаси.

Додамо, що влада США теж запровадила масштабний пакет санкцій проти Росії за агресивну війну в Україні та смерть російського опозиціонера Олексія Навального. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp