В ДТЕК розповіли про адаптацію ветеранів при поверненні на роботу

В ДТЕК розповіли про адаптацію ветеранів при поверненні на роботу

Фото: ДТЕК

У ДТЕК сприяють адаптації ветеранів після повернення з фронту

Енергохолдинг вже реалізував 182 проєкти, щоб спростити повернення ветеранів до цивільного життя.

Компанія ДТЕК працює над інклюзивними проєктами, щоб допомогти ветеранам війни повернутися на роботу та у цивільне життя. Про це розповіла директорка зі сталого розвитку енергохолдингу Олена Семич в інтерв’ю для KPMG.

“Повернення ветеранів з війни – це вже наше сьогодення, яке неможливе без рівності, поваги та вдячності”, – сказала вона.

За словами Семич, ДТЕК вже реалізувала 182 проєкти з елементами інклюзивності, щоб спростити повернення ветеранів до цивільного життя.

Також компанія приймає участь у всіх тематичних заходах та активностях, як на рівні країни, так і локально в громадах. Це дозволяє бачити актуальну картину, розуміти тренди, чути практики інших бізнесів та переймати щось для себе, зазначила Олена Семич.

“Ветераноцентричність складається зі зміни суспільством сприйняття ветеранів, перебудови та адаптації процесів під інтереси ветеранів, а не навпаки. Фундаментом цього є закріплення в суспільстві відчуття гордості та щирої поваги до ветеранів”, – резюмувала вона.

Раніше стало відомо, що в Україні застосують досвід США у розробці програм адаптації  ветеранів. Зокрема, буде враховано досвід у адаптації американців, які воювали у В’єтнамі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp