VEON та Київстар інвестують $600 млн у відновлення України

VEON та Київстар інвестують $600 млн у відновлення України

Фото: VEON

Майк Помпео виступає на бізнес-інвестиційному форумі у Києві

Керівники VEON провели бізнес-інвестиційний форум у Києві за участю понад 100 провідних представників бізнесу.

Міжнародна група VEON та компанія Київстар інвестують $600 млн у найближчі три роки для відбудови телеком-мережі та розвитку нових мобільних технологій в Україні. Про це повідомила пресслужба Київстар.

Вказано, що минулого тижня Київ відвідали  керівники VEON – засновник групи Оггі Фабели, гендиректор VEON Group Каан Терзіогл та член наглядової ради директорів Київстар, колишній держсекретар США Майк Помпео. Вони зустрілися в Києві з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком, послом США в Україні Бріджит Брінк і заступницею посла Нідерландів в Україні Есселін Ван Ертен.

Члени делегації провели бізнес-інвестиційний форум B2U: Business to Ukraine у Києві. Під час цього заходу понад 100 провідних представників бізнесу обговорили питання покращення інвестиційного клімату в країні, який сприятиме притоку представників міжнародного бізнесу в Україну, посилюючи її економічну стійкість.

Майк Помпео заявив, що вірить у перемогу України та її підтримку з боку США незалежно від імені наступного президента. Також він назвав Київстар “чудовою моделлю” для західних інвестицій, котрі знадобляться Україні під час відбудови її економіки.

“Незважаючи на те, хто виграє президентські вибори через кілька місяців у США, ми надамо необхідні інструменти, щоб Україна перемогла. Це важливо для Європи, це має значення і для моєї країни. Хороші хлопці мають перемогти, а хороші хлопці – це український народ”, – зазначив Помпео. Він заявив про неприпустимість перемоги диктатури, адже “світ опиниться в дуже поганому стані”.

У свою чергу гендиректор VEON Group Каан Терзіоглу заявив, що компанія не сумнівалася у необхідності підтримки України та закриття бізнесу на території Росії.

“З перших днів повномасштабної війни VEON допомагає Україні. Я хотів би подякувати нашим міжнародним інвесторам за підтримку нашого виходу з ринку Росії, який ми реалізували ще в жовтні 2023 року, і непохитну зосередженість на інвестуванні в Україну, включаючи зобов’язання розміром $600 млн. Ми будемо працювати цілодобово, щоб забезпечити перемогу, успішне та надихаюче майбутнє країни”, – наголосив Терзіоглу.

У VEON повідомили, що торік Київстар вклав щонайменше $174 млн у капітальні інвестиції та розраховує розширити масштаб майбутніх інвестицій з $600 млн за три роки до $1 млрд протягом п’яти років за сприятливих ринкових умов.

Нагадаємо, у жовтні 2023 року міжнародний холдинг VEON, якому належить український оператор стільникового зв’язку Київстар, пішов з ринку Росії. При цьому угода не передбачає можливості зворотного викупу активів, тобто VEON пішов з РФ назавжди.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp