Німецька SAP повідомила, коли закриє доступ до своїх послуг для росіян

Німецька SAP повідомила, коли закриє доступ до своїх послуг для росіян

Фото: Коммерсантъ

SAP висловила готовність “без зволікання провести переговори про дострокове припинення договору на хмарні послуги”

Практично всі нафтогазові та металургійні компанії РФ з 20 березня не матимуть доступу до рішень постачальника додатків.

Німецький постачальник додатків для бізнесу SAP попередив, що з 20 березня закриє доступ клієнтам із Росії до своїх хмарних послуг. Про це йдеться в листі клієнтам від російської “дочки” SAP, САП СНД, повідомляє пропагандистське інформагентство РБК.

 “Материнська” компанія надіслала російській філії це повідомлення у зв’язку з необхідністю виконання обов’язкових для неї обмежень.

Компанія просить користувачів у своєму листі до вказаної дати вивантажити дані з хмари SAP, щоб уникнути втрати. 

Німецька SAP висловила готовність “без зволікання провести переговори про дострокове припинення договору на хмарні послуги”.

Це останній етап відходу компанії з країни. Великі російські компанії продовжують користуватися її рішеннями.

SAP – найбільший у світі постачальник додатків для бізнесу: систем управління ресурсами підприємства (ERP), взаємовідносин з клієнтами (CRM), ланцюжками поставок (SCM) та ін.

До березня 2022 рішення SAP в Росії використовували державні та фінансові організації, компанії з сектора торгівлі, логістики, промисловості. Мова, зокрема, про РЖД, Аэрофлот, Ощадбанк, ВТБ, Альфа-банк, X5 Group, М.Видео-Эльдорадо, Черкизово, а також практично всі нафтогазові, хімічні та металургійні компанії Росії.

Як ми вже писали, материнська компанія Yandex NV досягла угоди на суму близько 5,2 млрд дол. про продаж свого російського бізнесу, зокрема й найпопулярнішої в Росії пошукової системи. 

Компанії-гіганти з РФ масово покидають Кіпр – ЗМІ

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp