Завод з виробництва Bayraktar в Україні: гендиректор розповів подробиці

Завод з виробництва Bayraktar в Україні: гендиректор розповів подробиці

Фото: Азертадж

Гендиректор Bayrak Халук Байрактар

Халук Байрактар стверджує, що будівництво заводу закінчать протягом року і на ньому працюватимуть близько 500 людей.

Близько 500 людей працюватимуть на заводі з виробництва безпілотників Bayraktar, який нині будується під Києвом. Про це заявив генеральний директор “материнської” компанії Baykar Халук Байрактар на полях Всесвітньої виставки озброєнь в Ер-Ріяді в коментарі Reuters.

“Наш завод будується… нам потрібно приблизно 12 місяців, щоб завершити будівництво, а потім ми перейдемо до внутрішніх машин, обладнання та організаційної структури. Завод в Україні буде великим, ми плануємо працевлаштувати близько 500 людей”, – зазначив посадовець.

За його словами, потужність заводу становитиме близько 120 одиниць безпілотників щороку. Проте й2 досі не ясно, чи буде виробництво на українському заводі зосереджено на моделі дронів TB2 чи TB3.

Він також відповів на запитання, чи можуть проблеми безпеки на тлі війни, викликати стурбованість стосовно майбутнього заводу. Зокрема, гендиректор Baykar відповів, що плани “повністю просуваються вперед, і… ніщо не може їх зупинити”.

у серпні 2022 року стало відомо, що будівництво в Україні заводу з виробництва дронів Bayraktar перебуває на етапі підготовки. Був розроблений сам проєкт заводу та куплена земельна ділянка.

Байрактор також назвав сроки запуски заводу з виробництва дронів в Україні і додав, що на ньому будуть випускати апарати Bayraktar TB2 та Akinci.

Після новини про будівництво такого заводу прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков пригрозив, що російські військові нібито його знищать.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp