ДТЕК повернула світло 713 тис. споживачів, що постраждали від обстрілів РФ

ДТЕК повернула світло 713 тис. споживачів, що постраждали від обстрілів РФ

Фото: facebook.com/dtekdnem

Ремонти виконувались у чотирьох областях та у Києві

Через регулярні обстріли деяким споживачам світло повертали вже десятки разів, повідомили в компанії.

За перший місяць 2024 року ремонтно-відновлювальні бригади компанії ДТЕК Мережі повернули енергопосчтачання 713 тисячам споживачів, що залишилися без електрики внаслідок обстрілів рашистів у Києві, Київській, Донецькій, Одеській та Дніпропетровській областях. Про це повідомила пресслужба компанії в понеділок 5 лютого.

Зокрема, протягом січня відновлювалося енергопостачання для 284 тис. домогосподарств столиці та 185 тис. Київської області. На Донеччині були виконані ремонти для 214 тисяч споживачів, на Дніпропетровщині – для 28 тисяч. Окрум того, минулого місяця через обстріли пошкоджень зазнавали мережі на Одещині, де електропостачання відновили для 82 родин. 

“Наша задача – максимально, наскільки можливо в умовах регулярних обстрілів, забезпечити мешканців та критичну інфраструктуру світлом”, – зазначив генеральний директор ДТЕК Мережі Олександр Фоменко, додавши, що через регулярні обстріли деяким із споживачів світло повертали вже десятки разів.

Нагадаємо, місяцем раніше ремонтні бригади ДТЕК відновлювали енергопостачання для 463 тис. споживачів, що залишились без електроенергії через російські обстріли.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp