Компанія Цукерберга встановила рекорд на фондовому ринку

Компанія Цукерберга встановила рекорд на фондовому ринку

Фото: Getty Images

Вартість Meta зросла до 1,22 трлн доларів

Рекордне зростання вартості Meta пов’язують із оголошенням про виплату квартальних дивідендів у розмірі 50 центів на акцію.

Акції компанії Марка Цукерберга Meta Platforms, власника Facebook і Instagram,за 2 лютого подорожчали на 196 млрд доларів. Це стало найбільшим одноденним приростом для будь-якої компанії в історії Волл-стріт, повідомило агентство Reuters у суботу, 3 лютого.

Вартість Meta зросла на 20,3% за сесію, зафіксувавши найбільший одноденний відсотковий приріст за рік і третій за величиною з моменту свого дебюту на Волл-стріт у 2012 році. Її ринкова вартість наразі становить понад 1,22 трлн доларів, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що рекордне зростання акції Meta пов’язують із оголошенням про виплату квартальних дивідендів у розмірі 50 центів на акцію. Також компанія санкціонувала додатковий викуп своїх цінних паперів на 50 млрд доларів.

Тепер Meta є четвертою компанією, яка оголосила про виплату дивідендів, поряд з Apple, Microsoft і Nvidia.

Аналітики вважають, що виплата дивідендів свідчить про те, що компанія хоче перезавантажити свою репутацію, щоб її сприймали більш серйозно.

Таке зростання ринкової капіталізації Meta затьмарило попередній рекорд Amazon, ринкова вартість якої зросла на 190 млрд доларів 4 лютого 2022 року.

Раніше стало відомо, що Марк Цукерберг уперше з листопада 2022 року продав акції своєї компанії Meta на тлі зростання їх котирувань. Тоді він заробив майже $185 млн.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp