Банкомати в Австрії перестали працювати з картками Газпромбанку

Банкомати в Австрії перестали працювати з картками Газпромбанку

Фото: Getty Images

За Газпромбанком давно “плачуть” санкції

Газпромбанк – найбільша російська кредитна організація, яка досі не потрапила під санкції Євросоюзу.

Австрійські банкомати перестали видавати готівку власникам карток UnionPay російського Газпромбанку. Про це повідомило агентство ПРАЙМ у суботу, 3 лютого.

“При спробі зняття на екрані банкомату з’являється повідомлення: “На даний момент видача готівки неможлива”, – йдеться у повідомленні.

В австрійській компанії PSA, яка обробляє платежі іноземних карток, російським журналістам сказали, що ця проблема виходить за межі їхньої відповідальності. А у Газпромбанку заявили, що партнери банку в Австрії “відмовляються навіть відповідати”, чому не видаються гроші. При цьому “ніякого збою нема”.

Відомо, що Газпромбанк – найбільша російська кредитна організація, яка досі не потрапила під санкції Євросоюзу. Восени Європарламент схвалив резолюцію, яка закликає внести банк до списку санкцій. Однак в ухваленому наприкінці грудня 12 пакеті санкцій такого заходу немає.

Раніше стало відомо, що Газпромбанк призупинив перекази у доларах США через рішення американських банків-кореспондентів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp