Розпочато процедуру приватизації державної частки ТРЦ Ocean Plaza

Санкційне майно – важливий для ФДМУ напрям, адже кошти підуть на відновлення країни, а успішна компанія отримає нових проукраїнських власників.

Фонд державного майна України розпочав процедуру приватизації державної частки ТРЦ Ocean Plaza. Про це сьогодні, 2 лютого, повідомив голова ФДМУ Віталій Коваль.

Повідомляється, що ФДМУ формує аукціонну комісію, яка визначатиме умови та стартову ціну продажу активу, а після цього вони будуть внесені на затвердження Кабінету Міністрів України.

“Санкційне майно – важливий для Фонду напрям. Адже кошти підуть на відновлення країни, а успішна компанія отримає нових проукраїнських власників”, – йдеться в повідомленні.

Зараз ФДМУ чекає від ТОВ Інвестиційний союз Либідь, яке є власником ТРЦ OceanPlaza, документів про фінансово-майновий стан товариства. Крім того, до кінця лютого Інвестиційний союз Либідь має надати фінансову звітність за минулий рік.

Усі приватизаційні процеси довкола державної частки ТРЦ OceanPlazaвідбуваються у чітко визначеному законом порядку, – запевняє Коваль.

Нагадаємо, у серпні 2022 рокузаарештовані активи ТРЦ OceanPlazaбільш ніж на 350 млн грн передали в управління АРМА. У липні того ж року цей ТРЦ остаточно закрився.

Суд конфіскував київський ТРЦ Ocean Plaza

Вартість вилученого у Ротенберга ТЦ становить $300 млн

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp