ДТЕК у січні збільшила генерацію електроенергії на 12%

ДТЕК у січні збільшила генерацію електроенергії на 12%

Фото: energo.dtek.com

ТЭС ДТЭК нарастили генерацию электроэнергии

Обсяг виробленої у січні електрики еквівалентний середньому споживанню близько півмільйона родин протягом року.

Теплоелектростанції компанії ДТЕК Енерго у січні поточного року збільшили генерацію електроенергії до 1,5 млрд кВтгод, що на 12% більше, ніж у той же період минулого року. Про це повідомляє пресслужба компаніїу п’ятницю, 2 лютого.

В компанії зауважили, що такий обсяг електроенергії еквівалентний середньому енергоспоживанню близько півмільйона родин протягом року. 

“В розпал опалювального сезону маневрові потужності ДТЕК Енерго продовжують підтримувати надійність української енергосистеми, особливо в піки споживань”, – говориться в повідомленні.

Генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв додав, що в рамках щорічної ремонтної кампанії відремонтувано 25 енергоблоків ТЕС, ще 9 відновлено після обстрілів.

Нагадаємо, напередодні в ДТЕК повідомили, що імпортували з Польщі 226 тис. тонн із запланованих 367 тис. тонн вугілля для більш надійного проходження опалювального сезону.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp