Ferrari завершила рік з рекордними показниками

Ferrari завершила рік з рекордними показниками

Фото: Unsplash

Ferrari завершила черговий рік з рекордним чистим прибутком та виручкою

У 2024 році Ferrari розраховує отримати скориговану EBITDA у розмірі не менше 2,45 млрд євро, а виручка очікується на рівні понад 6,4 млрд євро.

Італійський виробник спортивних автомобілів Ferrari N.V зафіксував рекордні результати у 2023 році, збільшивши чистий прибуток на 34% та виручку на 17% порівняно з попереднім роком. Про це у четвер, 1 лютого, повідомила компанія у річному звіті

Згідно з прес-релізом, компанія Ferrari заробила 1,26 млрд євро чистого прибутку минулого року, що на 34% більше, ніж у 2022 році.

Чистий прибуток автовиробника в останньому кварталі року склав 294 млн. євро, що на 33% більше, ніж у той же час роком раніше.

Продажі Ferrari у четвертому кварталі знизилися на 2% порівняно з минулим роком, склавши 3245 машин, але за весь рік поставки зросли на 3% і досягли 13663 автомобілів.

На торгах у Мілані акції Ferrari зросли на 5%. Капіталізація компанії за останній рік збільшилася на 37,6% і становить близько 79,6 млрд. євро.

Нагадаємо, ринок електромобілів в Україні за рік зріс майже втричі. Український автопарк у грудні 2023 року поповнили понад 4,6 тис. авто на акумуляторних джерелах живлення, що майже утричі більше, ніж роком раніше. З цієї кількості понад 4,5 тис. легкових та 78 комерційних електрокарів.

Нагадаємо, MINI закриває випуск однієї зі своїх найпопулярніших моделей.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp